kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Aukcja prac uczestników WTZ Proszówki

Aukcja prac uczestników WTZ Proszówki

Dodano: 10.04.2014 07:00 Aukcja prac uczestników WTZ Proszówki
W dniu 15 kwietnia bieżącego roku odbędzie się kolejna aukcja prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej z Proszówek. Miejscem spotkania tradycyjnie będzie aula II Liceum Ogólnokształcącego mieszczącego się przy ul. Konfederatów Barskich 29.

 

 

W tym roku do licytacji przygotowanych zostało wiele prac, m. in. z ceramik, metaloplastyki oraz obrazów wykonanych różnymi technikami.

Składając  piękne dedykacje na pracach podopiecznych WTZ tegoroczną  aukcję wsparli artyści, sportowcy oraz osoby, dla których los osób niepełnosprawnych niej jest obojętny. Wśród nich nie zabrakło w tym roku: Pierwszej Damy pani Anny Komorowskiej, skoczka narciarskiego Kamila Stocha, muzyka i wokalisty  Marka Piekarczyka, piosenkarki Anny Rusowicz, arcybiskupa Henryka Józefa Nowackiego, arcybiskupa ryskiego Zbigniewa Stankiewicza oraz biskupa Joachima Meisnera.

Aukcję poprowadzi Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego Pani Ewa Rachfalik.

Warsztat Terapii Zajęciowej w Proszówkach obejmuje swoją opieką 45 osób z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Podczas codziennej pracy w pracowniach tematycznych uczestnicy doskonalą swoje umiejętności społeczno zawodowe oraz  wykonują wiele prac artystycznych, które właśnie w tym dniu wystawione są na sprzedaż. Każdy uczestnik z dużym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę z nadzieją że spotka się ona z uznaniem i zainteresowaniem kupujących. Tym bardziej serdecznie zapraszamy na to wydarzenie i mamy nadzieję, że każdy znajdzie w tym dniu coś dla siebie.

Całość funduszy uzyskanych z licytacji prac oraz wolnej sprzedaży przeznaczone będą na cele rehabilitacyjne podopiecznych WTZ .

Prace z wolnej sprzedaży będzie można zakupić już  w poniedziałek od godz. 14:00 oraz w dniu aukcji do godziny 16:00.

Serdecznie Zapraszamy!!!