kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Anna Trojan i Monika Francuz finalistkami Małopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości i Finansów

Anna Trojan i Monika Francuz finalistkami Małopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości i Finansów

Dodano: 07.04.2011 10:15 Anna Trojan i Monika Francuz  finalistkami  Małopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości i Finansów
W Krakowie odbył się II etap Konkursu Wiedzy z Rachunkowości i Finansów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - ekonomicznych z Małopolski. Wzięło w nim udział 90 najlepszych uczniów z 28 szkół.

Zespół Szkół Nr 3 w Bochni reprezentowały: Anna Trojan i Monika Francuz z klasy IV,
Monika Mucha z klasy III oraz Karolina Wilk i Joanna Wnęk z klasy III.

W pierwszej części konkursu uczestnicy rozwiązywali test i zadania sytuacyjne z zakresu  rachunkowości i finansów podmiotów gospodarczych. Komisja konkursowa kwalifikowała do finału 6 najlepszych uczestników. W części finałowej uczestnicy odpowiadali na wylosowane pytania z zakresu ustawy o rachunkowości.

Do finału zakwalifikowały się Anna Trojan i Monika Francuz uzyskując największą ilość punktów.

W finale II miejsce wywalczyła Anna Trojan , natomiast Monika Francuz zajęła VI miejsce .
Opiekunem  finalistek była Elżbieta Madej.

W ogólnej punktacji uzyskanej przez uczniów poszczególnych szkół biorących udział w konkursie Zespół Szkół  nr 3 w Bochni uplasował się na I miejscu.

Prezes Zarządu  Stowarzyszenia Księgowych  w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie prof.dr hab. Bronisław Micherda  złożył na ręce Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3gratulacje i podziękowania za wysoki poziom nauczania przedmiotów zawodowych.