kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Absolutorium dla Zarządu Powiatu za 2010 rok

Absolutorium dla Zarządu Powiatu za 2010 rok

Dodano: 20.06.2011 14:00 Absolutorium dla Zarządu Powiatu za 2010 rok
Podczas X sesji Rady Powiatu 21 radnych głosowało za udzieleniem Zarządowi Powiatu w Bochni absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2010 rok.

Radni udzieli Zarządowi absolutorium po zapoznaniu się ze sprawozdaniem Zarządu Powiatu z wykonania budżetu za 2010 rok, sprawozdaniem finansowym, opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie dotyczącą sprawozdania z wykonania budżetu za rok 2010, informacją o stanie mienia Powiatu, oraz ze stanowiskiem Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu w Bochni, które przedstawił jej przewodniczący Jarosław Marzec.
Zarząd przedstawił Radnym informację o realizacji w 2010 roku kierunków działań oraz sprawozdanie z pozyskiwania środków z funduszy zewnętrznych na realizację zadań Powiatu.
W sesji uczestniczył Starosta Limanowski Jan Puchała, który wręczył podziękowanie dla Starosty Bocheńskiego Jacka Pająka za skuteczne działania na rzecz pozyskiwania środków finansowych oraz za zaangażowanie w budowę mostu na odcinku drogi powiatowej Leszczyna – Nowe Rybie w miejscowości Kamionna.