kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » 6 milionów dla bocheńskiego Szpitala

6 milionów dla bocheńskiego Szpitala

Dodano: 25.01.2018 08:00 6 milionów dla bocheńskiego Szpitala
Szpital Powiatowy w Bochni znalazł się na liście rankingowej wniosków o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Dwa złożone wnioski, które znalazły się wysoko na liście otrzymają blisko 6 milionów zł.

Pierwszy wniosek dotyczy rozbudowy i modernizacji Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz oddziałów chorób wewnętrznych SPZOZ w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej i ich wyposażenie w sprzęt medyczny a całkowita wartośc projektu to prawie 6 miliona złotych z czego ponad 4,6 miliona to dotacja.

Przebudowa i modernizacja Pracowni endoskopii Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej wraz z wyposażeniemi w sprzęt medyczny to drugi projekt, który otrzymał prawie, 1,2 miliona złotych dofinansowania a całkowita wartośc projektu to prawie 1,5 miliona zł.

A jednak trzeba składać dobre wnioski, to zawsze daje efekty. Wszystkim mieszkańcom życzę zdrowia, a nasz szpital modernizujemy i dosprzętowiamy na wszelki wypadek - podkreśla Ludwik Węgrzyn starosta bocheński.

Projekty zostaną zrealizowane do końca roku.

 

sk