kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » 5 dębów w 5. rocznicę powstania Szkolnego Klubu Logistyki w ZS w Dąbrowicy

5 dębów w 5. rocznicę powstania Szkolnego Klubu Logistyki w ZS w Dąbrowicy

Dodano: 04.11.2015 13:00 5 dębów w 5. rocznicę powstania Szkolnego Klubu Logistyki w ZS w Dąbrowicy
Szkolny Klub Logistyki działający w Zespole Szkół w Dąbrowicy obchodzi jubileusz 5-lecia istnienia. Powstał w 2010 roku wraz z uruchomieniem kierunku technik logistyk we wspomnianej placówce.

Podstawowym zadaniem Szkolnego Klubu Logistyki  jest rozwijanie zainteresowań uczestników poprzez różne formy działalności między innymi: poszerzenie wiedzy teoretycznej oraz zdobywanie praktycznych umiejętności z dziedziny logistyki, zapoznawanie się z nowościami logistycznymi, udział w wykładach, warsztatach i konferencjach dotyczących transportu, spedycji i logistyki.

Z okazji jubileuszu w parku koło szkoły posadzono pięć dębów. Tradycją stało się ich sadzenie w każdą rocznicę powstania klubu.

„Drzewa, które sadzimy przyczyniają się przede wszystkim do upiększenia otoczenia wokół szkoły, są one ozdobą naszego parku, a my rośniemy razem z nimi”— wyjaśnia Krystyna Migdał, opiekun SKL.

„Należy wspomnieć, że młodzież wśród swoich drzew realizowała projekt SZACHY POD DĘBEM, który powstał w ramach programu Młody Obywatel organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej" – uzupełnia opiekun.

Szczegółowe informacje dotycząće projektu SZACHY POD DĘBEM znajdziecie TUTAJ

 

sk