kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » 2. Kręciołek Bocheński

2. Kręciołek Bocheński

Dodano: 30.03.2011 12:00 2. Kręciołek Bocheński
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się druga edycja rajdu samochodowego Platinum Kręciołka Bocheńskiego o Puchar Starosty oraz Burmistrza Miasta Bochni. Rajd zostanie rozegrany w pięciu kategoriach w zależności od pojemności silnika samochodu, a odcinek specjalny zostanie rozegrany po ulicach, w pobliżu centrum Bochni.

Po trzynastoletniej przerwie we wrześniu 2009 roku odbyła się pierwsza edycja tej imprezy od razu zyskała duże uznanie nie tylko władz, ale również startujących załóg, a także kibiców, którzy zgromadzili się przy trasie w liczbie ok. 1 tysiąca! W tym roku w odróżnieniu od pierwszej edycji stworzona została klasa GOŚĆ, w której będą mogli wziąć udział zawodnicy z licencjami sportowymi.
W tym wypadku uczestnicy nie będą klasyfikowani w całej klasyfikacji zawodów i zostaną dopuszczeni bez wpisowego

Kręciołek jest imprezą sportową, ogólnodostępną , niebiorącą udziału w punktacji do licencji rajdowych. Impreza zostanie przeprowadzona w oparciu o Regulamin Ramowy KJS na 2011 rok.
Wszystkie zgłoszone samochody do zawodów zasilane gazem muszą mieć wymontowany zbiornik gazu. Zgłoszenia będą przyjmowane drogą mailową od 27 marca 2011r. od godziny 00:00!
Na potrzeby imprezy został uruchomiony specjalny numer telefonu: 791-042-497.
Impreza odbywać się będzie 03 kwietnia 2011 roku w Bochni przy ulicy na Buczków i ulicy Partyzantów, start o godz.11:15, meta o godz.15:30

Program 2. Kręciołka Bocheńskiego:

- 09.00 – odbiór administracyjny,

- 09.00-10.30 – badanie techniczne samochodu,

- 11.15 – zawody.

Więcej informacji na stronie www.poludniowy.eu


Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!