kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » 15 lat minęło ...

15 lat minęło ...

Dodano: 02.07.2015 09:00 15 lat minęło ...
W czasie zaplanowanych na 23 i 24 czerwca br. obchodów 15.lecia Krytej Pływalni w Bochni obiekt odwiedziło w sumie 506 osób, które mogły uczestniczyć w licznie, z tej okazji przygotowanych atrakcjach, a były wśród nich: pokazy ratownictwa wodnego, zabawa w kulach wodnych, aqua cycling, aqua zumba, zabawy z nurkowaniem, wyścigi na krokodylach, gimnastyka dla seniorów, aqua aerobic.

Można też było zrobić sobie podwodną fotografię, odbyć spotkanie z dietetykiem czy kibicować w emocjonujących meczach waterpolo, zaś przed budynkiem pływalni przez 2 dni dostępna była bezpłatna trampolina i dmuchaniec nie tylko dla klientów :-)

Podczas jubileuszu zorganizowany został VII 24.godzinny Maraton Pływacki, w którym wystartowało w sumie 55 zawodników. Przepłynęli oni łącznie 118 km 275 m , w tym najlepsza drużyna w składzie Joanna Budzyn, Oliwia Gorczyca, Szymon Błażejewicz, Erwin Szydłowski i Kamil Warchoł płynęła w sumie aż przez 3 godziny pokonując dystans 16 km 350 m.

Każda pokonany kilometr maratonu wiązał się ze wsparciem dla podopiecznych Fundacji Auxilium.

W ramach imprezy rozegrany został także turniej piłki wodnej o puchar "Panoramy - miejsca przyjaznego dzieciom",  w którym w sumie padło aż 73 bramki, a każda z nich wiązała się ze wsparciem dla podopiecznych Fundacji Auxilium.

W turnieju wystartowało 7 drużyn, a zwycięzcami zostali:

I miejsce - ratownicy KP w Bochni

II miejsce - strażacy KPSP w Bochni

III miejsce - piłkarze ręczni MOSiR w Bochni

IV miejsce - Fightman II Bochnia

V miejsce - motocykliści z Bochni i okolic :-)

VI miejsce - biegacze z Bochni i okolic :-)

VII miejsce - Fightman I Bochnia

 

inf.pras/sk

fot.  z archiwum Krytej Pływalni w Bochni