kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » 10 strzałów ku chwale Ojczyzny

10 strzałów ku chwale Ojczyzny

Dodano: 20.12.2017 08:00 10 strzałów ku chwale Ojczyzny
W Starostwie Powiatowym w Bochni odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom kolejnej edycji zawodów strzeleckich „10 strzałów ku chwale Ojczyzny”, które miały miejsce w Narodowe święto Niepodległości 11 listopada.

Puchary i nagrody rzeczowe dla zwycięzców wręczała sekretarz powiatu Anna Wojakiewicz, a otrzymali je w kategorii kobiet Dominika Kulik z wynikiem 90 pkt  na 100 możliwych, a w kategorii mężczyzn Patryk Nowak z wynikiem 88 pkt.

Celem organizacji zawodów była promocja sportu strzeleckiego i walorów regionu oraz zbiórka środków na pomoc dla st. asp. Jacka Kurzei „Górala” - policjanta z Biura Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji, który od kilku miesięcy walczy z chorobą nowotworową - koszt przynoszącej efekty terapii jest bardzo wysoki, przekraczający możliwości finansowe najbliższej rodziny antyterrorysty.

Każdy z uczestników zawodów, które odbyły się na strzelnicy LOK w Pogwizdowie, otrzymał na pamiątkę tarczę, do której strzelał, oraz dyplom pamiątkowy wzorowany na oryginalnym dyplomie z okresu międzywojennego.

 

sk