kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Raport z powiatu bocheńskiego!

  Dodano: 19.04.2020 14:00 Raport z powiatu bocheńskiego!
  Z informacji przesłanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bochni, na dzień dzisiejszy (19.04) na terenie powiatu bocheńskiego rozpoznanych mamy 98 przypadków zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi, w tym 24 osób hospitalizowanych i 71 w izolacji domowej, 3 osoby zmarły (w przypadku dwóch osoby nie stwierdzono, aby przyczyną był koronawirus).
  Więcej
 • Policjanci pouczą i wręczą maseczkę

  Dodano: 17.04.2020 14:00 Policjanci pouczą i wręczą maseczkę
  Starosta Bocheński przekazał Komendzie Powiatowej Policji w Bochni 2 tysiące sztuk maseczek. Od jutra bocheńscy policjanci będą rozdawać maseczki tym osobom, które nie zdążyły ich jeszcze zdobyć, równocześnie pouczająco nowych przepisach nakazujących ich noszenie.
  Więcej
 • Raport z powiatu bocheńskiego!

  Dodano: 17.04.2020 10:00 Raport z powiatu bocheńskiego!
  Z informacji przesłanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bochni, na dzień dzisiejszy (17.04) na terenie powiatu bocheńskiego rozpoznanych mamy 83 przypadków zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi, w tym 18 osób hospitalizowanych i 62 w izolacji domowej, 3 osoby zmarły (w przypadku dwóch osoby nie stwierdzono, aby przyczyną był koronawirus).
  Więcej
 • Nabór wniosków o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorców

  Dodano: 17.04.2020 08:00 Nabór wniosków o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorców
  Powiatowy Urząd Pracy w Bochni ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorców. Wnioski można składać od 15 kwietnia.
  Więcej
 • Raport z powiatu bocheńskiego!

  Dodano: 16.04.2020 09:00 Raport z powiatu bocheńskiego!
  Z informacji przesłanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bochni, na dzień dzisiejszy (15.04) na terenie powiatu bocheńskiego rozpoznanych mamy 82 przypadków zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi, w tym 17 osób hospitalizowanych i 62 w izolacji domowej, 3 osoby zmarły (w przypadku dwóch osoby nie stwierdzono, aby przyczyną był koronawirus).
  Więcej