kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Raport z powiatu bocheńskiego!

  Dodano: 21.04.2020 16:00 Raport z powiatu bocheńskiego!
  Z informacji przesłanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bochni, na dzień dzisiejszy (21.04) na terenie powiatu bocheńskiego rozpoznanych mamy 109 przypadków zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi, w tym 27 osób hospitalizowanych i 79 w izolacji domowej, 3 osoby zmarły (w przypadku dwóch osoby nie stwierdzono, aby przyczyną był koronawirus).
  Więcej
 • Informacja o bieżącym funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego w Bochnia

  Dodano: 21.04.2020 09:00 Informacja o bieżącym funkcjonowaniu Starostwa Powiatowego w Bochnia
  Szanowni Państwo, w trosce o wspólne bezpieczeństwo Starostwo Powiatowe w Bochni jest dostępne tylko dla pracowników, a tym samym zamknięte dla klientów z zewnątrz. Wszystkie sprawy będące w kompetencji urzędu można załatwić elektronicznie, przesłać pocztą lub złożyć do specjalnej "wrzuty".
  Więcej
 • Pożyczki na pokrycie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej

  Dodano: 21.04.2020 09:00 Pożyczki na pokrycie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej
  Powiatowy Urząd Pracy w Bochni od początku kwietnia przyjmuje wnioski o udzielenie pożyczki na pokrycie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla mikroprzedsiębiorców. Wniosek o składa do powiatowego urzędu właściwego ze względu na miejsce prowadzenia działalności gospodarczej.
  Więcej
 • Ostatnie pożegnanie...

  Dodano: 20.04.2020 18:00 Ostatnie pożegnanie...
  Nie odchodzi się tak naprawdę zupełnie Bo mimo wszystko – pozostaje się w czyjejś pamięci i czyimś czekaniu…
  Więcej
 • Raport z powiatu bocheńskiego!

  Dodano: 20.04.2020 12:00 Raport z powiatu bocheńskiego!
  Z informacji przesłanych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Bochni, na dzień dzisiejszy (20.04) na terenie powiatu bocheńskiego rozpoznanych mamy 101 przypadków zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi, w tym 26 osób hospitalizowanych i 72 w izolacji domowej, 3 osoby zmarły (w przypadku dwóch osoby nie stwierdzono, aby przyczyną był koronawirus), 3 ozdrowieńców!
  Więcej