kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Maturzyści rozpoczęli egzamin dojrzałości

  Dodano: 08.06.2020 08:00 Maturzyści rozpoczęli egzamin dojrzałości
  Dzisiaj maturzyści z powiatu bocheńskiego zasiedli przy ławach by zmagać się z trudami egzaminu dojrzałości. Na początek język polski na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Maturzyści przystępują do trzech egzaminów pisemnych - z języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego. Nie będą przeprowadzone w tym roku egzaminy ustane.
  Więcej
 • Basen otwarty od poniedziałku

  Dodano: 05.06.2020 09:00 Basen otwarty od poniedziałku
  Basen w Bochni zostanie otwarty w poniedziałek 8 czerwca od godz. 6.30. Sauna i jacuzzi będą na razie nieczynne (do odwołania), limit na basenie sportowym : 4 osoby jednocześnie na jednym torze. Limit na pływalni : max. 40 osób w wodzie (limit ten nie dotyczy obsługi pływalni, instruktorów prowadzących naukę pływania z plaży basenowej, pracowników i klientów: sklepu sportowego, zakładu fryzjerskiego, centrum fitness i aqua-baru).
  Więcej
 • Komunikat

  Dodano: 04.06.2020 14:00 Komunikat
  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bochni prosi o kontakt wszystkie osoby, które w dniu 31 maja 2020r. o godz. 9.00 i 11.00 uczestniczyły we Mszy św. w miejscowości Królówka i przyjmowały komunię świętą lub uczestniczyły w spowiedzi.
  Więcej
 • Spotkanie dla NGO

  Dodano: 04.06.2020 10:00 Spotkanie dla NGO
  Mając świadomość, że w dobie koronawirusa kontakt organizacji pozarządowych z przedstawicielami samorządu jest mocno utrudniony, a realizacja zadań publicznych w czasie ograniczeń rodzi wiele pytań i wątpliwości ze strony NGO, Starostwo Powiatowe w Bochni i krakowska Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych proponują przeprowadzenie spotkania online dla organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Bocheńskiego.
  Więcej
 • Dla rolników: w ARiMR od kilkunastu tysięcy do nawet miliona złotych

  Dodano: 03.06.2020 08:00 Dla rolników: w ARiMR od kilkunastu tysięcy do nawet miliona złotych
  Dla rolników młodszych i starszych, z większymi i mniejszymi gospodarstwami, na inwestycje w rozwój lub podniesienie po klęskach i zabezpieczenie przed kolejnymi, na nawadnianie i zalesianie, dla tych, co indywidualnie i tych co wolą grupą - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oferuje teraz różnorakie możliwości skorzystania z rolniczych funduszy.
  Więcej