kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Na SOR trafi nowoczesny sprzęt

  Dodano: 24.09.2019 12:00 Na SOR trafi nowoczesny sprzęt
  Będzie nie tylko dużo większy, ale też wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt do ratowania życia. Powoli dobiega końca remont Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Bochni. Oddanie go zaplanowano jesienią.
  Więcej
 • Uczniowie z Buchen w Mechaniku

  Dodano: 23.09.2019 13:00 Uczniowie z Buchen w Mechaniku
  Do Bochni przyjechali uczniowie Burghardt Gymnasium w Buche. Wizyta ta jest związana z rozpoczęciem kolejnego projektu wymiany młodzieży polskiej i niemieckiej, dofinansowanego ze środków Deutsch-Polnisches Jugendwerk czyli Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.
  Więcej
 • Realizacja inwestycji w Nieszkowicach Małych i Stradomce niezagrożona

  Dodano: 20.09.2019 14:00 Realizacja inwestycji w Nieszkowicach Małych i Stradomce niezagrożona
  Sprawa dofinansowania do budowy chodnika i remontu drogi powiatowej biegnącej przez Nieszkowice Małe i Stradomkę, na którą powiat pozyskał ponad 2 miliony złotych dofinansowania rządowego, trafi ponownie pod obrady Rady Gminy w Bochni. Tak wynika z ustaleń poczynionych podczas dzisiejszego spotkania w Starostwie Powiatowym w Bochni.
  Więcej
 • Mutyzm wybiórczy - kiedy milczenie nie jest złotem

  Dodano: 20.09.2019 10:00 Mutyzm wybiórczy - kiedy milczenie nie jest złotem
  Dnia 04.10.2019 roku w Bochni, odbędzie się Ogólnopolska Konferencja pt. „Mutyzm wybiórczy - kiedy milczenie nie jest złotem” pod patronatem honorowym Starosty Bocheńskiego Adama Korty oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej im. Stefana Szumana w Bochni. Konferencja organizowana jest przez Fundację Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja i poświęcona zostanie tematyce mutyzmu wybiórczego.
  Więcej
 • Poradnia zaprasza na szkolenia

  Dodano: 20.09.2019 09:00 Poradnia zaprasza na szkolenia
  Za nami już rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna im. S. Szumana w Bochni zaprasza do udziału w warsztatach grupowych, szkoleniach. Skierowane są one zarówno do dzieci i rodziców, jak i do nauczycieli szkół z powiatu bocheńskiego.
  Więcej