kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Starosta przekazał dary do Tuchowa

  Dodano: 17.06.2020 09:00 Starosta przekazał dary do Tuchowa
  Starosta Bocheński Adam Korta przekazał na ręce Burmistrz Tuchowa Magdaleny Marszałek dary dla Domu Pogodnej Jesieni w Tuchowie, w którym znajduje się jedno z ognisk koronawirusa. To odpowiedź na apel dyrekcji placówki, który pojawił się mediach kilka dni temu.
  Więcej
 • Technik chłodnictwa i klimatyzacji

  Dodano: 16.06.2020 09:00 Technik chłodnictwa i klimatyzacji
  Chcesz zostać specjalistą chłodnictwa i klimatyzacji ? Zespół Szkół Nr 1 w Bochni rusza z nowym kierunkiem. Jedyny taki kierunek w Powiecie Bocheńskim i Brzeskim. W toku kształcenia w zawodzie technik chłodnictwa i klimatyzacji zdobędziecie wiedzę i umiejętności z obszaru: mechaniki, elektrotechniki, elektroniki, termodynamiki, automatyki, montażu elementów mechanicznych i elektrycznych.
  Więcej
 • Zawiadomienie o wyłożeniu operatu dla miejscowości Królówka, Muchówka i Połom Duży

  Dodano: 15.06.2020 12:00 Zawiadomienie o wyłożeniu operatu dla miejscowości Królówka, Muchówka i Połom Duży
  Starosta Bocheński zawiadamia, że w Starostwie Powiatowym w Bochni przy ul. Kazimierza Wielkiego 31 (archiwum PODGiK, wejście od dziedzińca obok piekarni), w terminie od 29.06.2020 roku do 17.07.2020 roku, w godzinach od 08.00 do 15.00, zostanie wyłożony do wglądu osób zainteresowanych projekt operatu opisowo – kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla obrębów ewidencyjnych Królówka, Muchówka i Połom Duży, gmina Nowy Wiśnicz, powiat bocheński, województwo małopolskie.
  Więcej
 • Zobacz jak załatwić sprawę w starostwie

  Dodano: 15.06.2020 10:00 Zobacz jak załatwić sprawę w starostwie
  Potrzebujesz załatwić sprawę w Starostwie Powiatowym w Bochni, poniżej kilka ważnych informacji i telefonów. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo Starostwo Powiatowe w Bochni jest dostępne dla Mieszkańców po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na wizytę. Wizyta w Starostowie odbywa się z zachowaniem obowiązujących wymogów bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego.
  Więcej
 • 4,5 miliona złotych na przebudowę dróg w Królówce i Rzezawie

  Dodano: 09.06.2020 12:00 4,5 miliona złotych na przebudowę dróg w Królówce i Rzezawie
  Niebawem ruszy realizacja dwóch inwestycji drogowych w Królówce i Rzezawie za ponad 4,5 miliona złotych. Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg podpisał w obecności starosty i wicestarosty, umowę z wykonawcą obu inwestycji.
  Więcej