kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Dyżury aptek

  Dodano: 10.12.2020 10:00 Dyżury aptek
  W związku z potrzebą zabezpieczenia mieszkańcom Powiatu możliwości ciągłego dostępu do usług świadczonych przez apteki, podczas ostatniej Rady Powiatu rajcy uchwalili rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu bocheńskiego w 2021 roku
  Więcej
 • Kolejne prezenty trafiły do bocheńskiego szpitala

  Dodano: 10.12.2020 07:00 Kolejne prezenty trafiły do bocheńskiego szpitala
  Kilkadziesiąt paczek przygotowanych przez wolontariuszy Stowarzyszenia Lux Cordis a.s.b.l. trafiło do Szpitala Powiatowego w Bochni. Paczki z książeczkami, przyborami do rysowania oraz zabawkami przekazano na oddział dziecięcy, SOR a także do punktu opieki całodobowej i do Zespołów Ratownictwa Medycznego, czyli wszędzie tam, gdzie trafiają mali pacjenci.
  Więcej
 • Znamię, znam je!

  Dodano: 09.12.2020 08:00 Znamię, znam je!
  Powiat Bocheński już po raz trzeci przystąpił do ogólnopolskiego programu profilaktyki czerniaka. Jest to program edukacyjno-informacyjny organizowany przez Państwowy Instytut Badawczy SKN „Onkoma” działający w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie.
  Więcej
 • Wiecej tlenu w bocheńskim szpitalu

  Dodano: 08.12.2020 14:00 Wiecej tlenu w bocheńskim szpitalu
  Przy bocheńskim szpitalu powstaje olbrzymi zbiornik na tlen. Pomieści on 11 ton gazu wykorzystywanego do hospitalizacji pacjentów. To jeszcze nie wszystko, w planach jest modernizacja oddziałów w starej części lecznicy i montaż ponad stu gniazd do poboru tlenu przez pacjentów.
  Więcej
 • Św. Mikołaj już rozdaje prezenty

  Dodano: 07.12.2020 09:00 Św. Mikołaj już rozdaje prezenty
  Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż więc Mikołaj pracuje i przygotowuje podarki. W piątek odwiedził wychowanków Domu Dziecka oraz Rodzinnych Domów dziecka w Powiecie Bocheńskim.
  Więcej