kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Zakończył się pierwszy etap modernizacji SOR w Bochni

  Dodano: 15.07.2019 08:00 Zakończył się pierwszy etap modernizacji SOR w Bochni
  O 500 metrów kwadratowych powiększyła się powierzchnia SOR w Bochni. Pierwszy etap inwestycji realizowanej przez bocheński szpital został właśnie zakończony. Teraz ekipa budowlana przenosi się do „starej” części oddziału, by go przebudować. Otwarcie zmodernizowanego SOR zaplanowano na koniec września.
  Więcej
 • Umowa na most w Wieruszycach podpisana

  Dodano: 12.07.2019 09:00 Umowa na most w Wieruszycach podpisana
  Wczoraj w starostwie podpisano umowę na budowę mostu w ciągu drogi powiatowej Sobolów-Ubrzeż wraz przebudową drogi powiatowej oraz skrzyżowania z drogą gminną. Samorząd reprezentował Adam Korta, starosta, Ryszard Drożdzak Wicestarosta, Tadeusz Białka Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg. Wykonawcą mostu będzie Przedsiębiorstwo Usługowo- Inżynieryjne „BUDMOST”, którego przedstawicielem był Rafał Jędrzejek, właściciel. W Wieruszycach powstanie nowy obiekt o długości 87 m, który zastąpi stary, wysłużony wiadukt.
  Więcej
 • IX sesja Rady Powiatu w Bochni

  Dodano: 11.07.2019 11:00 IX sesja Rady Powiatu w Bochni
  PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU W BOCHNI zawiadamia, że w dniu 12 lipca 2019 roku o godzinie 11:00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Bochni odbędzie się: IX NADZWYCZAJNA SESJA RADY POWIATU W BOCHNI,której tematami będzie:
  Więcej
 • Rozpoczęto budowę drogi w Kierlikówce

  Dodano: 10.07.2019 11:00 Rozpoczęto budowę drogi w Kierlikówce
  Pierwsza łopata na rozpoczynającej się inwestycji została symbolicznie wbita we wtorek na prostowanym zakręcie w miejscowości Kierlikówka. Koszt inwestycji, która będzie realizowana na terenie 3 gmin: Trzciany, Żegociny i Łapanowa, wyniesie blisko 5 milionów złotych. Powiat Bocheński na realizację tego przedsięwzięcia uzyskał dofinansowanie w wysokości 2,5 miliona złotych.
  Więcej
 • 60 tys. zł na ochronę zabytków w powiecie bocheńskim

  Dodano: 10.07.2019 10:00 60 tys. zł na ochronę zabytków w powiecie bocheńskim
  W Starostwie Powiatowym w Bochni wręczono symboliczne czeki gwarantujące przyznanie dofinansowania na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków, położonych na terenie powiatu bocheńskiego.
  Więcej