kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Konkurs ekologiczny

  Dodano: 14.01.2020 15:00 Konkurs ekologiczny
  Rozpoczęła się VI-ta edycja ogólnopolskiego konkursu ekologicznego pt. Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady” dla uczniów klas 3-7 szkół podstawowych. To konkurs o tym dlaczego tak ważny jest prawidłowy odzysk i recykling urządzeń AGD RTV wszechobecnych w naszym codziennym życiu.
  Więcej
 • Uroczyste otwarcie nowego mostu na Stradomce

  Dodano: 10.01.2020 20:00 Uroczyste otwarcie nowego mostu na Stradomce
  Uroczyście otwarto most w ciągu drogi powiatowej Sobolów - Ubrzeż w Wieruszycach na rzece Stradomka. Nowa przeprawa powstała w rekordowym tempie. Od podpisania umowy do ukończenia prac minęło niecałe 6 miesięcy.
  Więcej
 • Wylicytuj kolację ze starostą podczas WOŚP

  Dodano: 10.01.2020 10:00 Wylicytuj kolację ze starostą podczas WOŚP
  Starostwo Powiatowe w Bochni po raz pierwszy od wielu lat postanowiło przyłączyć się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w najbliższą niedzielę zagra także w Bochni. Patronat nad wydarzeniem objął starosta bocheński Adam Korta.
  Więcej
 • Radni wojewódzcy na posiedzeniu Zarządu Powiatu

  Dodano: 09.01.2020 12:00 Radni wojewódzcy na posiedzeniu Zarządu Powiatu
  Zarząd Powiatu w Bochni zaprosił na ostatnie posiedzenie radnych Sejmiku Województwa Małopolskiego Piotra Dziurdzię oraz Krzysztofa Nowaka. Spotkanie dotyczyło współpracy pomiędzy samorządem powiatowym, a wojewódzkim.
  Więcej
 • 38. raz powalczą o „Lipnicką Gwiazdę”

  Dodano: 09.01.2020 08:00 38. raz powalczą o „Lipnicką Gwiazdę”
  Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej serdecznie zaprasza na 38. Małopolski Przegląd Grup Kolędniczych „O Lipnicką Gwiazdę”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 stycznia 2020 r. w sali widowiskowej GDK w Lipnicy Murowanej. Patronat nad wydarzeniem objął starosta bocheński Adam Korta.
  Więcej