kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Uczennica Mechanika laureatką konkursu „Polskie serce pękło. Katyń 1940”

  Dodano: 19.04.2021 08:00 Uczennica Mechanika laureatką konkursu „Polskie serce pękło. Katyń 1940”
  Wiktoria Waśko uczennica klasy trzeciej Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni została laureatką konkursu pn. „Polskie serce pękło. Katyń 1940”, zajmując 9 miejsce.
  Więcej
 • Ptasia grypa – nie ma zagrożenia dla ludzi, ale obowiązuje profilaktyka

  Dodano: 16.04.2021 08:00 Ptasia grypa – nie ma zagrożenia dla ludzi, ale obowiązuje profilaktyka
  Z powodu stwierdzenia w zeszłym tygodniu przez Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii ogniska wysoce zjadliwej ptasiej grypy w miejscowości Kamionka Mała, na terenie gminy Laskowa Wojewoda Małopolski rozporządzeniem ustalił strefy zagrożenia.
  Więcej
 • Obchody 81. rocznicy zbrodni katyńskiej

  Dodano: 14.04.2021 11:00 Obchody 81. rocznicy zbrodni katyńskiej
  Uroczystą Mszą Świętą w bazylice Św. Mikołaja w Bochni rozpoczęto obchody rocznicy zbrodni katyńskiej oraz katastrofy smoleńskiej. Po jej zakończeniu uczestnicy uroczystości udali się pod Pomnik Katyński, gdzie złożono wiązanki kwiatów i zapalono znicze. W imieniu Powiatu Bocheńskiego hołd ofiarom złożył Wicestarosta Ryszard Drożdżak.
  Więcej
 • Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

  Dodano: 13.04.2021 08:00 Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich
  Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich.Piętnaście tysięcy złotych –tyle wynoszą nagrody główne w ogólnopolskich konkursach przygotowanych podczas wyjątkowego święta -Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”. Każde Koło Gospodyń Wiejskich może wziąć udział w dowolnej liczbie konkursów.
  Więcej
 • Powiat przygotowuje się do masowych szczepień

  Dodano: 09.04.2021 12:00 Powiat przygotowuje się do masowych szczepień
  Trwają przygotowania do organizacji masowych punktów szczepień w naszym powiecie. Takich punktów na powiatowej mapie będą dwa, zlokalizowane w halach Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie.Dzisiaj starosta Adam Korta oraz wicestarosta Ryszard Drożdżak spotkali się w obiektach z dyrektorem bocheńskiego szpitala, który będzie odpowiedzialny za przeprowadzenie szczepień masowych oraz dyrektorami szkół.
  Więcej