kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Chcesz pomóc-uszyj maseczkę!

  Dodano: 17.03.2020 07:00 Chcesz pomóc-uszyj maseczkę!
  Ruszyła akcja szycia maseczek dla bocheńskiego szpitala i przychodni. Każdy może się przyłączyć ! Maseczki są niezbędne dla personelu medycznego dla bezpiecznej codziennej pracy. Maseczki mają trafić nie tylko do bocheńskiego szpitala, ale także do przychodni, komendy policji, komendy straży pożarnej i komendy straży miejskiej.
  Więcej
 • Zespół Kryzysowy dyskutował nad obecną sytuacją w powiecie

  Dodano: 16.03.2020 14:00 Zespół Kryzysowy dyskutował nad obecną sytuacją w powiecie
  Zakończyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego z udziałem burmistrzów i wójtów, podczas którego posumowano obecną sytuacje oraz zaplanowano dalsze działania.
  Więcej
 • Obowiązek kwarantanny

  Dodano: 16.03.2020 13:00 Obowiązek kwarantanny
  Przypominamy, że Polacy wracający do Polski odbywają obowiązkową 14-dniową kwarantannę domową.
  Więcej
 • Ruszyła POMOCNA DŁOŃ dla osób starszych i samotnych !

  Dodano: 16.03.2020 13:00 Ruszyła POMOCNA DŁOŃ dla osób starszych i samotnych !
  Rozprzestrzeniający się koronawirus utrudnia codzienne funkcjonowanie szczególnie osobom starszym i samotnym. Wielu z nich, z obawy o swoje zdrowie pozostaje w domu, bez możliwości zrobienia zakupów żywności i leków.
  Więcej
 • Decyzja o zezwoleniu na realizacje inwestycji drogowej

  Dodano: 16.03.2020 10:00 Decyzja o zezwoleniu na realizacje inwestycji drogowej
  W związku z licznymi zapytaniami mieszkańców Dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa informuje, że w związku z prowadzonym postępowaniem w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizacje inwestycji drogowej pn. rozbudowa drogi powiatowej Nr 1424K Bochnia - Uście Solne - Barczków na odcinku Bochnia - Bogucice (etap II Gawłów - Bogucice) w km od 5+ 976dokm 9+318 - oraz w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemiologicznego a tym samym podjęciu decyzji o zamknięciu urzędu dla klientów zewnętrznych - w terminie późniejszym nastąpi ponowne zawiadomienie o możliwości zapoznania się z zakresem przedmiotowej inwestycji oraz możliwości wnoszenia uwag i zastrzeżeń tak - aby każdy z zainteresowanych mógł wypowiedzieć się przed wydaniem decyzji.
  Więcej