kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego

  Dodano: 31.08.2020 12:00 Przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego
  W przeddzień rozpoczęcia roku szkolnego starosta Adam Korta wspólnie z wicestarostą Ryszardem Drożdżakiem odwiedzili placówki edukacyjne aby sprawdzić postępy przy szkolnych inwestycjach.
  Więcej
 • Powiat wsparł spółki wodne

  Dodano: 31.08.2020 08:00 Powiat wsparł spółki wodne
  Starosta Bocheński Adam Korta wręczył przedstawicielom trzech spółek wodnych symboliczne czeki gwarantujące przyznanie dofinansowania na bieżące utrzymanie wód i konserwację urządzeń wodnych na terenie powiatu bocheńskiego w bieżącym roku.
  Więcej
 • Opiekun medyczny -rekrutacja

  Dodano: 28.08.2020 11:00 Opiekun medyczny -rekrutacja
  Opiekun medyczny – to zawód, na który jest bardzo duże zapotrzebowanie na krajowym i zagranicznym rynku pracy, to kwalifikacje i umiejętności, które pozwolą znaleźć pracę w szpitalach, ośrodkach pomocy społecznej, fundacjach i stowarzyszeniach, publicznych i niepublicznych ośrodkach opieki zdrowotnej, prywatnej działalności opiekuńczej i wielu innych.
  Więcej
 • Starosta wręczył nauczycielom awanse

  Dodano: 27.08.2020 10:00 Starosta wręczył nauczycielom awanse
  Pięciu nauczycieli kontraktowych ze szkół prowadzonych przez powiat bocheński uzyskało awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego. W czasie krótkiej uroczystości Starosta wręczył również przedłużenie powierzenia stanowiska dyrektorom ZS 1 oraz ZS 3 w Bochnia.
  Więcej
 • 81. rocznica agresji niemieckiej na Polskę

  Dodano: 27.08.2020 10:00 81. rocznica agresji niemieckiej na Polskę
  Starosta Bocheński Adam Korta serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w uroczystościach 81. rocznicy agresji niemieckiej na Polskę, które odbędą się we wtorek 1 września 2020 r.
  Więcej