kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Kolejna firma z Bochni pomocna w walce z koronawirusem

  Dodano: 10.02.2021 05:00 Kolejna firma z Bochni pomocna w walce z koronawirusem
  Firma Bolarus to producent wysokiej jakości urządzeń chłodniczych, który od samego początku wspiera szpitale w walce z wirusem. W trakcie pandemii okazało się również, że nasza lokalna firma chłodnicza będzie musiała stanąć przed o wiele większym wyzwaniem, ważnym dla całego kraju.
  Więcej
 • Nowa forma wsparcia w ramach Tarczy Branżowej 7.0

  Dodano: 08.02.2021 09:00 Nowa forma wsparcia w ramach Tarczy Branżowej 7.0
  Od 1 lutego Powiatowy Urząd Pracy w Bochni ogłosił nabór wniosków o udzielenie dotacji na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorcy i małemu przedsiębiorcy.
  Więcej
 • Urządzenie Sterylis wiśnickiej firmy niszczy koronawirusa!

  Dodano: 08.02.2021 08:00 Urządzenie Sterylis wiśnickiej firmy niszczy koronawirusa!
  Sterylis, opracowany przez MILOO-ELECTRONICS firmę pochodzącą ze Starego Wiśnicza, eliminuje cząsteczki wirusa SARS-CoV-2 obecne w powietrzu w zamkniętych pomieszczeniach, w których przebywają ludzie. Badanie przeprowadzili naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego na oddziałach covidowych szpitali w Bochni i Krakowie.
  Więcej
 • Bochnia - Saarlouis 20 lat współpracy

  Dodano: 07.02.2021 13:00 Bochnia - Saarlouis 20 lat współpracy
  W tym roku obchodzimy jubileusz 20 - lecia współpracy partnerskiej Powiatu Bocheńskiego z Powiatem Saarlouis. Chcemy ten wyjątkowy jubileusz przyjaźni i wzajemnego wsparcia świętować cały rok, poprzez różne wydarzenia m.in. wydawnictwa, wystawy czy konkursy wiedzy. 1 czerwca 2001 roku ówczesni starostowie Ludwik Węgrzyn i Dr Peter Winter podpisali porozumienie powiatów. Pieczętując ten dokument, zobowiązali się do wymiany w dziedzinach takich jak kultura, oświata, sport, wymiana młodzieży, turystyka, służba zdrowia - w sferze społeczno-gospodarczej i na płaszczyźnie rodzinnej.
  Więcej
 • W Szpitalu powstanie Pododdział Intensywnego Nadzoru Noworodka im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Dodano: 07.02.2021 07:00 W Szpitalu powstanie Pododdział Intensywnego Nadzoru Noworodka im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  W Szpitalu Powiatowym w Bochni powstanie Pododdział Intensywnego Nadzoru Noworodka im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Pomoc uzyskają w nim wcześniaki i noworodki o niskiej masie urodzeniowej, z różnymi wadami i infekcjami wrodzonymi
  Więcej