kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Jarosław Kycia wybrany na Dyrektora Szpitala Powiatowego w Bochni

  Dodano: 30.07.2019 16:00 Jarosław Kycia wybrany na Dyrektora Szpitala Powiatowego w Bochni
  Dziś Komisja Konkursowa odbyła rozmowy z kandydatami na stanowisko Dyrektora bocheńskiego Szpitala. Podczas przeprowadzonych rozmów, najlepszy okazał się Jarosław Kycia, dotychczasowy dyrektor. Przewodniczący Komisji Konkursowej poinformował Zarząd Powiatu o wynikach podstępowania, a ten jednogłośnie zatwierdził decyzję dotyczącą wyłonienia kandydata. Uchwała powołująca na stanowisko, może być podjęta za dwa tygodnie, pod warunkiem braku złożenia odwołań przez pozostałych kandydatów. Kadencja Dyrektora szpitala trwa 6 lat.
  Więcej
 • Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego AD’2018

  Dodano: 30.07.2019 09:00 Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego AD’2018
  Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów ogłasza konkurs, organizowany dla sołtysów oraz przewodniczących rad osiedli i dzielnic z terenu województwa małopolskiego.
  Więcej
 • Trwają zapisy na XXVI Memoriałowy Bieg Majora Bacy

  Dodano: 29.07.2019 09:00 Trwają zapisy na XXVI Memoriałowy Bieg Majora Bacy
  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na XXVI Memoriałowy Bieg Majora Bacy, który odbędzie się 04.08.2019 r. Bieg odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Bocheńskiego Adama Korty oraz Burmistrza Miasta Bochnia. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, Powiatu Bocheńskiego i Gminy Miasta Bochnia.
  Więcej
 • Uroczyste obchody Święta Policji

  Dodano: 26.07.2019 09:00 Uroczyste obchody Święta Policji
  25 lipca 2019 roku odbyły się powiatowe obchody Święta Policji, podczas których policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni zostali mianowani na wyższe stopnie policyjne. Uroczystość odbyła się w Sali balowej Zamku w Nowym Wiśniczu.
  Więcej
 • W 100. Rocznicę powstania Policji Państwowej, w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni odsłonięto tablicę upamiętniającą to doniosłe wydarzenie

  Dodano: 24.07.2019 13:00 W 100. Rocznicę powstania Policji Państwowej, w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni odsłonięto tablicę upamiętniającą to doniosłe wydarzenie
  24 lipca 2019 roku, w 100. Rocznicę powstania Policji Państwowej Starosta Bocheński Adam Korta wspólnie z Przewodniczącą Rady Powiatu Bernadettą Gąsiorek oraz Komendantem Powiatowym Policji w Bochni inspektorem Jerzym Polczykiem w obecności przedstawicieli samorządu województwa małopolskiego i powiatu bocheńskiego oraz kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Bochni odsłonili tablicę upamiętniającą to ważne i doniosłe dla Policji wydarzenie.
  Więcej