kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Taka Piosenka-Taka Ballada

  Dodano: 03.06.2019 09:00 Taka Piosenka-Taka Ballada
  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na magiczny Wieczór z Piosenką Artystyczną „Taka Piosenka-Taka Ballada”, który zainauguruje trzecią edycję Festiwalu Literacki oKruch, 4 czerwca 2019 r. o godz. 18.00, sala klubu Biblioteki.
  Więcej
 • Lekcje z ratownikami WOPR

  Dodano: 03.06.2019 09:00 Lekcje z ratownikami WOPR
  Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego oraz Zespołu Szkół Nr 3 w Bochni spotkali się z ratownikami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie. Ratownicy Grzegorz Mazur i Jerzy Niklas przygotowali bardzo ciekawe zajęcia pt. ,,Bezpiecznie nad wodą”.
  Więcej
 • OSP Bieńkowice nosi imię Rotmistrza Pileckiego

  Dodano: 02.06.2019 09:00 OSP Bieńkowice nosi imię Rotmistrza Pileckiego
  Jednostka Ochotniczej Staży Pożarnej w Bieńkowicach przyjęła imię Rotmistrza Witolda Pileckiego – zaliczanego do najodważniejszych ludzi okresu II Wojny Światowej – Człowieka Honoru, Patrioty i oddanemu służbie na rzecz Ojczyzny. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawiciela władz Powiatu Bocheńskiego, w osobie wicestarosty Ryszarda Drożdżaka.
  Więcej
 • Powołano Komitet Honorowy związany z Jubileuszem Strazy Pożarnej

  Dodano: 31.05.2019 10:00 Powołano Komitet Honorowy związany z Jubileuszem Strazy Pożarnej
  W Starostwie Powiatowym w Bochni odbyło się spotkanie Komitetu Honorowego Obchodów 150-lecia powstania Straży Ogniowej Ochotniczej w Bochni. Obecni na tym spotkaniu byli przedstawiciele m.in.: władz powiatowych, miejskich, gminnych jak również prezydium Rady Powiatu, Komendant Powiatowy Straży i Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bochni.
  Więcej
 • Odnowiona kaplica ma dwie patronki Matkę Bożą Bocheńską i bł. Martę Wiecką

  Dodano: 30.05.2019 12:00 Odnowiona kaplica ma dwie patronki Matkę Bożą Bocheńską i bł. Martę Wiecką
  Biskup Andrzej Jeż Przewodniczył mszy św. odprawionej w odremontowanej kaplicy Szpitala Powiatowego w Bochni. Podczas uroczystości poświęcono kaplicę i nadano jej imię Matki Bożej Bocheńskiej i bł. Marty Wieckiej.
  Więcej