kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Kondolencje

  Dodano: 10.05.2021 00:00 Kondolencje
  Z głębokim żalem i smutkiem w sercu przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś.P. Marii Wyrwy zasłużonej mieszkanki Leksandrowej, wyróżnionej tytułem honorowego obywatela Nowego Wiśnicza oraz medalem im. Wincentego Witosa. Byłej Radnej Sejmiku Województwa Małopolskiego oraz byłej Radnej Gminy Nowy Wiśnicz.
  Więcej
 • Dziś swoje święto obchodzą STRAŻACY!

  Dodano: 04.05.2021 10:00 Dziś swoje święto obchodzą STRAŻACY!
  Zawód Strażaka to ciągłe poświęcenie, niesienie nieustannej pomocy i bezinteresownego wysiłku. Strażacy są zawsze tam, gdzie ich potrzeba. Na miejscu wypadku, tam gdzie pożar czy powódź, walczą także z klęskami żywiołowymi. Ich pomoc jest nie do przecenienia również w walce z epidemią. Są wzywani, gdy zachodzi potrzeba niesienia pomocy ludziom czy środowisku. Działają w miejscach, w których sytuacja wymaga przytomności umysłu i rozwagi.
  Więcej
 • PUP pomoże w aktywizacji osób starszych pozostających bez pracy!

  Dodano: 04.05.2021 08:00 PUP pomoże w aktywizacji osób starszych pozostających bez pracy!
  Powiatowy Urząd Pracy w Bochni realizuje projekt dot. aktywizacji osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie bocheńskim w tym osób niepełnosprawnych. Realizacja projektu potrwa dwa lata, a jego wartość to prawie 2 miliony złotych.
  Więcej
 • Bocheńskie obchody 3. Maja

  Dodano: 03.05.2021 12:00
  Vivat Maj, 3 Maj! Dokładnie 230 lat temu Sejm Rzeczypospolitej Obojga Narodów uchwalił Ustawę Rządową regulującą ustrój prawny Rzeczpospolitej Obojga Narodów. BByła to pierwsza w Europie i druga na świecie spisana konstytucja. Ustawa była przełomem, zawierała nowatorskie rozwiązania ustrojowe, których celem było wzmocnienie państwa polskiego.
  Więcej
 • Absolwenci szkół ponadpodstawowych kończą rok szkolny

  Dodano: 30.04.2021 08:00 Absolwenci szkół ponadpodstawowych kończą rok szkolny
  Dziś 852 uczniów ostatnich klas liceów ogólnokształcących i techników kończy ostatni szkolny rok. Maturzyści z racji czekających ich egzaminów dojrzałości rozpoczynają wakacje wcześniej niż reszta. Pierwsze egzaminy odbędą się 4 maja.
  Więcej