kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Kondolencje

  Dodano: 18.02.2021 08:00 Kondolencje
  “Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci” Wisława Szymborska   Pan Andrzejowi Zającowi Dyrektorowi Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni oraz Jego Rodzinie i Bliskim najszczersze wyrazy współczucia, wsparcia i otuchy w trudnych chwilach z powodu śmierci MAMY składają Starosta i Zarząd, Rada Powiatu w Bochni oraz Pracownicy Starostwa Powiatowego w Bochni....
  Więcej
 • Wyszkolą przyszłych mundurowych

  Dodano: 16.02.2021 11:00 Wyszkolą przyszłych mundurowych
  Starosta Bocheński Adam Korta podpisał z Komendantem Powiatowym Policji insp. Jerzym Polczykiem porozumienie zapewniające patronat nad klasą o profilu policyjnym. W podpisaniu wzięła również udział Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego Edyty Mierzwińska oraz przedstawiciele klasy.
  Więcej
 • Ogólnopolska Kampania Społeczna pod hasłem „By powstał dom trzeba wiele troski. Nie pozwól mu się rozsypać”.

  Dodano: 12.02.2021 12:00
  Celem Kampanii realizowanej w ramach Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na lata 2014–2020 jest podniesienie świadomości społeczeństwa i uwrażliwienie go na zjawisko przemocy w rodzinie, szczególnie w okresie epidemii wywołanej przez COVID-19 oraz dotarcie do szerokiego grona polskiego społeczeństwa, jak również wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży zagrożonych lub dotkniętych przemocą w rodzinie.
  Więcej
 • Powiat Bocheński inwestuje w rozwój szkolnictwa zawodowego

  Dodano: 12.02.2021 09:00 Powiat Bocheński inwestuje w rozwój szkolnictwa zawodowego
  Powiat Bocheński przeznaczył ponad milion złotych na rozwój szkolnictwa zawodowego, dzięki temu uczniowie mogą korzystać z nowoczesnych pracowni do nauki zawodu. Szkoły, które w tym roku rozpoczęły kształcenie w nowych zawodach otrzymały z budżetu powiatu dodatkowe fundusze.
  Więcej
 • Wizytacja miejsca izolacji DPS

  Dodano: 10.02.2021 09:00 Wizytacja miejsca izolacji DPS
  Marta Malec-Lech z Zarządu Województwa Małopolskiego, Adam Korta Starosta Bocheński oraz Ryszard Drożdżak Wicestarosta wizytowali oddane niedawno do użytkowania przy Domu Pomocy Społecznej w Bochni miejsce dedykowane podopiecznym w izolacji. Po nowym obiekcie oprowadził p.o. Dyrektor DPS w Bochni Sebastian Lewandowski.
  Więcej