kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Podopieczni SOSW lepiej zrozumieją świat

  Dodano: 14.01.2021 12:00
  Zajęcia matematyczno – przyrodnicze, informatyczne, artystyczne czy muzyczne są prowadzone w SOSW w Bochni. To efekt realizacji projektu unijnego pn. „Pozwól mi zrozumieć świat” za blisko pół miliona złotych.
  Więcej
 • Ruszyły testy przesiewowe dla nauczycieli

  Dodano: 13.01.2021 10:00
  Od poniedziałku 11 stycznia trwa akcja przesiewowych badań nauczycieli klas I do III szkół podstawowych oraz szkół specjalnych i pracowników niepedagogicznych w kierunku wykrycia Sars-CoV-2.
  Więcej
 • Powiatowy Urząd Pracy w Bochni zaprasza Pracodawców do składania wniosków o staż

  Dodano: 13.01.2021 08:00
  Pracodawco daj możliwość odbycia stażu osobie bezrobotnej - określ w programie wiedzę, umiejętności, kompetencje które nabędzie.
  Więcej
 • Konwent burmistrzów i wójtów w obronie bocheńskiego szpitala

  Dodano: 12.01.2021 15:00
  Dziś odbyło się posiedzenie Konwentu Starosty, Burmistrzów i Wójtów z terenu Powiatu Bocheńskiego. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele wszystkich samorządów z terenu powiatu bocheńskiego. Posiedzenie dotyczyło planowanej reformy szpitali, która według słów Ministra Zdrowia zakłada przejęcie szpitali przez Państwo, a następnie ich optymalizacji. Podejmowane przez rząd działania niosą realne zagrożenie dla istnienia bocheńskiej placówki.
  Więcej
 • W ekonomiku zakończył sie Erasmus+

  Dodano: 12.01.2021 08:00 W ekonomiku zakończył sie Erasmus+
  W Zespole Szkól Nr 3 w Bochni zakończył się projekt pn. „Zagraniczny staż zawodowy – ścieżką indywidualnego rozwoju ucznia II”. To już kolejny - siódmy projekt unijny realizowany w Zespole Szkół Nr 3 w formie wyjazdu zagranicznego. W poprzednich latach młodzież wyjeżdżała również Niemiec jak i Grecji, a tego typu projekty realizowane są w tej szkole już od ponad dziesięciu lat.
  Więcej