kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Praca w PCPR

  Dodano: 23.10.2020 11:00 Praca w PCPR
  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni szuka pracownika socjalnego w projekcie pn. „Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej w Powiecie Bocheńskim” realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.
  Więcej
 • Kondolencje

  Dodano: 22.10.2020 16:00 Kondolencje
  Z głębokim żalem i smutkiem w sercu przyjęliśmy wiadomość o odejściu do Domu Ojca wieloletniego Proboszcza parafii pw. Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w Chełmie. Twórcy i kustosza muzeum parafialnego Bożogrobców. Miłośnika i badacza historii Powiatu Bocheńskiego, szczególnie tysiącletniego dziedzictwa parafii Chełm. Ś.P. Księdza Kanonika Antoniego Tworka.
  Więcej
 • Starosta Korta współautorem Raportu Samorządowego

  Dodano: 22.10.2020 09:00 Starosta Korta współautorem Raportu Samorządowego
  Adam Korta starosta bocheński został zaproszony przez profesora Jerzego Hausnera do nowej inicjatywy Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej. Został jednym z ekspertów zespołu, który opracowywał analizy i alerty dotyczące samorządu terytorialnego.
  Więcej
 • Bibliotekarze nowocześni i zorientowani!

  Dodano: 20.10.2020 09:00 Bibliotekarze nowocześni i zorientowani!
  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zakończyła cykl szkoleń dla bibliotekarzy z Bochni i powiatu bocheńskiego przeprowadzanych w ramach projektu „NOWOCZEŚNI i ZORIENTOWANI”, który był realizowany z programu „Partnerstwo dla książki” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
  Więcej
 • Kondolencje

  Dodano: 19.10.2020 09:00 Kondolencje
  Z głębokim żalem i smutkiem w sercu przyjęliśmy wiadomość o śmierci cenionego i szanowanego lekarza, samorządowca oraz społecznika Ś.P. Marka Kani Pogrążonej w żalu rodzinie, najbliższym oraz wszystkim jednoczącym się w bólu i żałobie składamy wyrazy współczucia. Starosta Bocheński Przewodnicząca Rady Powiatu Zarząd i Rada Powiatu w Bochni
  Więcej