kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Niedokończona historia - w poniedziałek wspomnienie Mistrza

  Dodano: 12.04.2019 10:00 Niedokończona historia - w poniedziałek wspomnienie Mistrza
  Jaki prywatnie był Janusz Kulig, skąd wzięła się ksywka Rysopis albo co działo się za kulisami największych rajdów tego dowiecie się z książki pt. „Niedokończona historia. Janusz Kulig „ na premierę której zapraszamy w najbliższy poniedziałek 15 kwietnia do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni. Oprócz spotkania z autorką książki Agnieszką Golą, swoją obecność potwierdzili Państwo Helena i Jan Kuligowie oraz Michał Bębenek, którzy w książce zdradzają historie o Januszu.
  Więcej
 • Starosta odwiedził strajkujących nauczycieli

  Dodano: 11.04.2019 12:00 Starosta odwiedził strajkujących nauczycieli
  Czwarty dzień trwa strajk nauczycieli w I LO w Bochni, II LO w Bochni, ZS nr 3 w Bochni, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bochni oraz CKZiU w Łapanowie. Ze strajkujący w II LO nauczycielami spotkał się Starosta Bocheński Adam Korta.
  Więcej
 • Niedokończona historia...wspomnienie Janusza Kuliga

  Dodano: 10.04.2019 17:00 Niedokończona historia...wspomnienie Janusza Kuliga
  Starosta Bocheński Adam Korta oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zapraszają na promocję książki „Janusz Kulig. Niedokończona historia ” i spotkanie z autorką Agnieszka Gola, 15 kwietnia 2019 r. o godz. 18.00 w sali klubu Biblioteki. Wydarzenie odbywa się w ramach 20- lecia Powiatu Bocheńskiego.
  Więcej
 • Laparoskop zamiast skalpela

  Dodano: 10.04.2019 14:00 Laparoskop zamiast skalpela
  Już nie przy pomocy skalpela, ale laparoskopu wykonuje się operacje przepukliny pachwinowej w bocheńskim szpitalu. W taki sposób od dawna operuje się także pęcherzyki żółciowe i wyrostki robaczkowe.
  Więcej
 • Młodzież Zapobiega Pożarom - eliminacje powiatowe

  Dodano: 10.04.2019 09:00 Młodzież Zapobiega Pożarom - eliminacje powiatowe
  W ubiegłym tygodniu odbyła się dziewiętnasta eliminacja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom", w której rywalizowało 24 uczniów, zwycięzców eliminacji gminnych. Turniej odbył się pod patronatem starosty bocheńskiego Adama Korty.
  Więcej