kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Zapraszamy na 50-te urodziny Budowlanki

  Dodano: 17.04.2018 08:00 Zapraszamy na 50-te urodziny Budowlanki
  Zespół Szkół Nr 2 w Bochni serdecznie zaprasza wszystkich Nauczycieli, Absolwentów, Pracowników i Przyjaciół Szkoły na uroczyste obchody jubileuszowe, które odbędą się 19 kwietnia 2018 r.
  Więcej
 • Wystawa „Święty Papież Polak” w CKZiU w Łapanowie

  Dodano: 17.04.2018 08:00 Wystawa „Święty Papież Polak” w CKZiU w Łapanowie
  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Łapanowie zaprasza do obejrzenia wystawy „Święty Papież Polak”, która została wypożyczona dzięki współpracy z krakowskim Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”. Szkoła nosząca imię Papieża Polaka podjęła działania, dzięki którym włączyła się w ogólnopolskie obchody ważnych rocznic związanych z osobą Patrona szkoły – to jest 40. rocznicą wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową i 70. rocznicą przybycia wikariusza Karola Wojtyły do Niegowici.
  Więcej
 • Sięgnij po dotację na renowację zabytków

  Dodano: 16.04.2018 08:00 Sięgnij po dotację na renowację zabytków
  Powiat Bocheński po raz kolejny dofinansuje renowację najcenniejszych zabytków Ziemi Bocheńskiej. W tym roku zainteresowani mogą składać wnioski do 4 maja br.
  Więcej
 • Konkurs „Z Oddziałem PTTK w Bochni na jego 90-lecie”

  Dodano: 15.04.2018 15:00 Konkurs „Z Oddziałem PTTK w Bochni na jego 90-lecie”
  W roku 2018 przypada jubileusz 90-lecia istnienia Oddziału PTTK w Bochni. Z tej okazji Zarząd Oddziału ogłasza konkurs „Z Oddziałem PTTK w Bochni na jego 90-lecie”. 90 lat to długi czas, czas wielu zmian w każdej dziedzinie życia, ale w PTTK jedno nie zmieniło się nigdy, to chęć krzewienia turystyki i krajoznawstwa oraz aktywnych form wypoczynku.
  Więcej
 • Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego w CKZiU w Łapanowie

  Dodano: 13.04.2018 08:00 Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego w CKZiU w Łapanowie
  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Łapanowie uczestniczy w projekcie Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa, którego realizatorem jest Stowarzyszenie Miasta w Internecie. Projekt finansowany jest przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
  Więcej