kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Gra terenowa „Starcie na starcie”

  Dodano: 15.06.2018 08:00 Gra terenowa „Starcie na starcie”
  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami do wzięcia udziału w Literackiej Grze Terenowej „Starcie na starcie!”, która odbędzie się 17 czerwca 2018 r. (tj. niedziela) w Parku Rodzinnym Uzbornia.
  Więcej
 • Spotkanie autorskie z Karolem Okrasą i… Kulinarny Mistrz Ekonomika 2018

  Dodano: 13.06.2018 10:00 Spotkanie autorskie z Karolem Okrasą i… Kulinarny Mistrz Ekonomika 2018
  W Zespole Szkół nr 3 w Bochni gościł Karol Okrasa - jeden z najzdolniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich szefów kuchni, który od ponad dekady prowadzi w telewizji publicznej cykl programów kulinarnych: „Kuchnia z Okrasą”, „Okrasa łamie przepisy” oraz „Smak czasu z Karolem Okrasą”. Prawdziwy miłośnik kuchni polskiej, zapomnianych receptur, regionalnych produktów i źródło inspiracji dla milionów Polaków.
  Więcej
 • Dom wielu marzeń V

  Dodano: 12.06.2018 10:00 Dom wielu marzeń V
  Dom Pomocy Społecznej, Środowiskowy Dom Samopomocy oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zapraszają na otwarcie wystawy „Dom Wielu Marzeń V – Bochnia moje miasto”, 12 czerwca 2018 r., godz. 10.00, sala klubu Biblioteki.
  Więcej
 • W Mikluszowicach rywalizowali w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  Dodano: 12.06.2018 09:00 W Mikluszowicach rywalizowali w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
  W Mikluszowicach przez dwa dni odbywały się eliminacje wojewódzkie w ramach XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na Miasteczku w Mikluszowicach. Rywalizacja uczniów z 22 szkół podstawowych i 22 szkół gimnazjalnych odbyła się pod bacznym okiem policjantów z Komendy Wojewódzkiej w Krakowie i Komendy Powiatowej w Bochni oraz sędziów z Polskiego Związku Motorowego.
  Więcej
 • Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu-mechanik wśród laureatów

  Dodano: 12.06.2018 08:00 Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu-mechanik wśród laureatów
  W miniony piątek w Warszawie odbyła się Gala Finałowa ogólnopolskiego projektu Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu. Wśród 14 szkół zakwalifikowanych do finału znalazła się też reprezentacja Zespołu Szkół Nr 1 im. S. Staszica w Bochni, która przedstawiła projekt gry planszowej pokazującej wkład mieszkańców Galicji w budowanie podstaw niepodległości Polski.
  Więcej