kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Konsultacje telefoniczne Strategii Rozwoju Powiatu

  Dodano: 09.07.2020 11:00 Konsultacje telefoniczne Strategii Rozwoju Powiatu
  W związku z opracowywaniem Strategii Rozwoju Powiatu Bocheńskiego uruchomiono dyżur telefoniczny w ramach konsultacji społecznych. Zapraszamy do kontaktu każdego, kto troszczy się o rozwój powiatu i chciałby mieć wpływ na kształt dokumentu, który będzie określał m.in. cele i kierunki działań na najbliższe lata.
  Więcej
 • UWAGA Utrudnienia na skrzyżowaniach ulic Krzeczowska, Poniatowskiego, Trudna i Brzeska!

  Dodano: 03.07.2020 13:00 UWAGA Utrudnienia na skrzyżowaniach ulic Krzeczowska, Poniatowskiego, Trudna i Brzeska!
  Rozpoczęły się prace drogowe zmierzające do wprowadzenia ruchu okrężnego na skrzyżowaniach ulic Krzeczowska, Poniatowskiego, Trudna i Brzeska w Bochni. Nową organizację planuje się wprowadzić do końca lipca br.
  Więcej
 • Integracja malowana dźwiękiem w październiku!

  Dodano: 03.07.2020 09:00 Integracja malowana dźwiękiem w październiku!
  13. Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem” odbędzie się w październiku. Taką decyzje podjęli organizatorzy – dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego oraz Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Kropla Dobroci”.
  Więcej
 • Skorzystaj z darmowej pomocy prawnej

  Dodano: 01.07.2020 08:00 Skorzystaj z darmowej pomocy prawnej
  Osoby w trudnej sytuacji mogą znaleźć nieodpłatną, profesjonalną pomoc w jednym z 1500 punktów w całej Polsce. W Powiecie Bocheńskich takich punktów jest aż sześć. Od dziś zostaje przywrócona obsługa osobista w punkcie zlokalizowanym w starostwie. Aby uzyskać taką pomoc należy umówić się dzwoniąc pod numer tel. 14 615 37 92 w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Bochni.
  Więcej
 • Ekonomik z dotacją Erasmusa

  Dodano: 30.06.2020 10:00 Ekonomik z dotacją Erasmusa
  Narodowa Agencja Programu Erasmus+ ogłosiła wyniki konkursu wniosków, złożonych w ramach akcji „Mobilność uczniów i kadry w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe. Wśród zakwalifikowanych szkół znalazł się Zespół Szkół Nr 3 w Bochni z dotacją na prawie 300 tysięcy euro.
  Więcej