kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • LXVII Salon Artystyczno –Literacki

  Dodano: 19.02.2018 08:00 LXVII Salon Artystyczno –Literacki
  Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na LXVII Salon Artystyczno –Literacki, podczas którego odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa Jerzego Kalety – 20 lutego 2018 r. o godz. 18.00 w sali klubu Biblioteki, ul. Mickiewicza 5.
  Więcej
 • „Artysta w kuchni” – podsumowanie I etapu projektu

  Dodano: 14.02.2018 10:00 „Artysta w kuchni” – podsumowanie I etapu projektu
  W Zespole Szkół Nr 3 w Bochni odbyło się spotkanie uczestników projektu „Artysta w kuchni”, rodziców i zaproszonych gości, mające na celu podsumowanie pierwszego z dwóch zaplanowanych wyjazdów, na 4 tygodniowy staż zawodowy do Grecji, we wrześniu 2017 r. Podczas spotkania podsumowano osiągnięcia zdobyte przez uczniów, ich umiejętności oraz kompetencje.
  Więcej
 • Poduszka dla maluszka – kolejne dary dla oddziału dziecięcego

  Dodano: 13.02.2018 09:00 Poduszka dla maluszka – kolejne dary dla oddziału dziecięcego
  W ramach siódmej edycja akcji „Poduszka dla Maluszka” organizowanej przez komitet społeczny „Poduszkowiec” i firmę JYSK, do Szpitala Powiatowego w Bochni trafiły kolejne dary.
  Więcej
 • Festiwal Zawodów w Zespole Szkół Nr 2 w Bochni

  Dodano: 12.02.2018 08:00 Festiwal Zawodów w Zespole Szkół Nr 2 w Bochni
  Wybór kierunku kształcenia to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Dorosły może ją zmieniać lub modyfikować. Gimnazjalista powinien wybrać. Pytanie: „Co wybrać, aby osiągnąć sukces?” zadaje sobie teraz każdy nastolatek. Wybór nie jest łatwy. Bogatą ofertę edukacyjną kieruje do gimnazjalistów Zespół Szkół Nr 2 w Bochni. 8 lutego odbył się V Festiwal Zawodów. Impreza cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku bocheńską „Budowlankę” odwiedziło 270 uczniów z 22 gimnazjów. Patronat nad Festiwalem objął Starosta Bocheński - Ludwik Węgrzyn, który również gościł podczas festiwalu.
  Więcej
 • Obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Bocheńskiego

  Dodano: 09.02.2018 10:00 Obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Bocheńskiego
  W środę w starostwie odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Bocheńskiego, któremu przewodniczył Starosta Bocheński Ludwik Węgrzyn.
  Więcej