kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
 • Wręczono Ordery Błękitnej Niezapominajki

  Dodano: 16.05.2019 12:00 Wręczono Ordery Błękitnej Niezapominajki
  W Dzień Błękitnej Niezapominajki, 15 maja w bocheńskiej Bibliotece gościło Stowarzyszenie Orderu Błękitnej Niezapominajki organizując XII Galę wręczenia Orderu. Powiat bocheński na Gali reprezentował Wicestarosta Ryszard Drożdżak.
  Więcej
 • III Ogólnopolski Rajd Niewidomych na Tandemach po Bocheńszczyźnie

  Dodano: 16.05.2019 08:00 III Ogólnopolski Rajd Niewidomych na Tandemach po Bocheńszczyźnie
  22 uczestników z całej Polski wzięło udział w III Ogólnopolskim Rajdzie Niewidomych na Tandemach po Małopolsce. Przejechali ponad 350 kilometrów z Bochni do Szczawnicy i z powrotem. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawował Adam Korta Starosta Bocheński.
  Więcej
 • Ułatwiony dojazd do CKZiU w Łapanowie

  Dodano: 15.05.2019 08:00 Ułatwiony dojazd do CKZiU w Łapanowie
  Dobra wiadomość dla uczniów dojeżdżających do CKZiU w Łapanowie. Od początku maja uruchomione zostały dodatkowe kursy busów do Łapanowa z Rajbrotu przez Lipnicę Murowaną, Leszczynę i Trzcianę.
  Więcej
 • Rozmawiali o dzieciach - podsumowanie konferencji DZIECKO NA ZAKRĘCIE

  Dodano: 13.05.2019 11:00 Rozmawiali o dzieciach - podsumowanie konferencji DZIECKO NA ZAKRĘCIE
  Ponad 150 osób uczestniczyło w konferencji pn.: „Dziecko na zakręcie”, której organizatorami byli Starostwo Powiatowe w Bochni oraz Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna im. Stefana Szumana w Bochni. Przez cały dzień prelegenci, goście i uczestnicy spotkania rozmawiali o wyzwaniach przed jakimi stają m.in. rodzice, terapeuci czy nauczyciele. Mówili m.in. o tym co terapia rodzinna może zaoferować dzieciom i młodzieży zmagającym się z cierpieniem psychicznym, jak radzić sobie prowokacyjnymi zachowaniami i roztropnie przeprowadzać dzieci przez okres burzliwych zmian, wczesnego dorastania, a także jak stawiać granice.
  Więcej