kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
 • POWIAT odda w dzierżawę nieruchomość położoną na terenie PSSAG

  Dodano: 18.09.2019 12:00 POWIAT odda w dzierżawę nieruchomość położoną na terenie PSSAG
  Zarząd Powiatu w Bochni ogłasza czwarty przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości gruntowej, położonej przy ul. A. Chwałkowskiego w Bochni, gmina Miasto Bochnia, na okres 10 lat z przeznaczeniem na działalność gospodarczą.
  Więcej
 • Startuje Masz Głos - ogólnopolska akcja szkoleniowa

  Dodano: 18.09.2019 06:00 Startuje Masz Głos - ogólnopolska akcja szkoleniowa
  W całym kraju rusza kolejna edycja akcji Masz Głos, która zmienia Polskę i buduje dialog pomiędzy społecznością lokalną, a władzami samorządowymi. Akcja Masz Głos jest przedsięwzięciem ogólnopolskim, realizowanym od 2006 r. przez Fundację im. Stefana Batorego we współpracy z organizacjami partnerskimi.
  Więcej
 • Podpisano umowę na przekazanie funduszy na zakup karetki

  Dodano: 17.09.2019 13:00 Podpisano umowę na przekazanie funduszy na zakup karetki
  Bocheński szpital otrzymał 400 tysięcy złotych z Ministerstwa Zdrowia na zakup nowoczesnej karetki. Umowę potwierdzająca przekazanie funduszy podpisała Józefa Szczurek-Żelazko Wiceminister Zdrowia. W spotkaniu wzięli udział Jarosław Kycia, dyrektor Szpitala Powiatowego w Bochni i Adam Korta Starosta Bocheński.
  Więcej
 • Mała książka – wielki człowiek

  Dodano: 17.09.2019 10:00 Mała książka – wielki człowiek
  We wrześniu w ponad 5200 bibliotekach w Polsce startuje projekt „Mała książka – wielki człowiek” koordynowany przez Instytut Książki. Bocheńska Biblioteka już po raz kolejny zakwalifikowała się do tego projektu.
  Więcej
 • Sukcesy bocheńskich uczniów podczas Festiwalu Biegowego

  Dodano: 13.09.2019 10:00 Sukcesy bocheńskich uczniów podczas Festiwalu Biegowego
  Już po raz kolejny uczniowie szkół średnich z powiatu bocheńskiego uczestniczyli 6 września w krynickim Festiwalu Biegowym – i po raz kolejny udowodnili swą bezkonkurencyjność. Jubileuszowy, 10. Tauron Festiwal Biegowy tradycyjnie rozpoczął się po zakończeniu krynickiego Forum Ekonomicznego. Pierwszą jego odsłoną były konkurencje biegowe uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Do Krynicy w tym roku udałą się wyjątkowo silna, bo 70-osobowa reprezentacja biegaczy z 6 szkół, dla których organem prowadzącym jest powiat bocheński. Nic dziwnego zatem, że rozstrzygnięcia były wewnętrzną bocheńską sprawą, a dokładnie sprawą jednej szkoły.
  Więcej