kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
 • Młodzież konkurowała z wiedzy o sąsiedzkich krajach

  Dodano: 14.01.2019 08:00 Młodzież konkurowała z wiedzy o sąsiedzkich krajach
  W II Liceum Ogólnokształcącym odbył się Powiatowy Konkurs „Sąsiedzi dalecy i bliscy” dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych z Bochni i powiatu. Patronat nad konkursem objął Starosta Bocheński Adam Korta.
  Więcej
 • Zdobądź atrakcyjny zawód z Bohle Polska!

  Dodano: 11.01.2019 09:00 Zdobądź atrakcyjny zawód z Bohle Polska!
  Zespół Szkół Nr 2 w Bochni we współpracy z renomowaną firmą Bohle Polska już od pięciu lat oferuje możliwość zdobycia ciekawego zawodu – monter izolacji przemysłowych. Uczniowie decydujący się na podjęcie nauki w tej specjalizacji mają zapewnioną praktykę, a po ukończeniu szkoły dla chętnych zatrudnienie w firmie.
  Więcej
 • Wystartował konkurs dla organizacji pozarządowych.

  Dodano: 10.01.2019 15:00 Wystartował konkurs dla organizacji pozarządowych.
  97 tys. zł. trafi w tym roku do organizacji pozarządowych w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu turystyki, kultury i kultury fizycznej. Wnioski o dofinansowanie przyjmowane będą do 31 stycznia 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Bochni.
  Więcej
 • Akcja Metamorfoza „Kobieta zmienną jest”

  Dodano: 10.01.2019 12:00 Akcja Metamorfoza „Kobieta zmienną jest”
  Nowa Ty w trzy miesiące ? To możliwe.Rusza trzecia już edycja Akcja Metamorfoza „Kobieta zmienną jest”. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 stycznia!
  Więcej
 • Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bochni do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych

  Dodano: 10.01.2019 10:00 Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bochni do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych
  W związku z intensywnymi opadami śniegu przypominam właścicielom i zarządcom obiektów budowlanych o obowiązku zapewnienia bezpiecznego użytkowania obiektu w razie wystąpienia intensywnych opadów atmosferycznych. Ponadto właściciel i zarządca obiektu budowlanego powinien utrzymywać i użytkować obiekt budowlany w należytym stanie technicznym i estetycznym oraz nie dopuszczać do nadmiernego pogorszenia jego właściwości użytkowej i sprawności technicznej.
  Więcej