kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
 • Wideokonferencja z władzami partnerskiego powiatu

  Dodano: 02.04.2020 08:00 Wideokonferencja z władzami partnerskiego powiatu
  O sytuacji w czasie pandemii koronawirusa Starosta Bocheński Adam Korta oraz Wicestarosta Ryszard Drożdżak, rozmawiali ze Starostą partnerskiego powiatu Saarlouise Patrickiem Lauerem. W wideokonferencji wzięła udział również Prezes Stowarzyszenia Partnerskiego Bochnia-Saarlouis Elżbieta Mazur-Zagórska.
  Więcej
 • Przed szpitalem stanął specjalny namiot

  Dodano: 01.04.2020 15:00 Przed szpitalem stanął specjalny namiot
  Przed szpitalem powiatowym w Bochni stanął specjalny namiot. Odbywać się w nim będzie wstępny wywiad epidemiologiczny u pacjentów, którzy zgłaszają się do szpitala. Ma to pomóc chronić pracowników i pacjentów przed ewentualnym zakażeniem koronawirusem.
  Więcej
 • ARiMR: Po dopłaty sięgnij z domu

  Dodano: 01.04.2020 09:00 ARiMR: Po dopłaty sięgnij z domu
  Mimo trudności związanych z pandemią koronawirusa, małopolscy rolnicy najlepiej w kraju radzą sobie z wnioskowaniem o dopłaty za 2020 rok.
  Więcej
 • Dodatkowe telefony do gmin

  Dodano: 31.03.2020 16:00 Dodatkowe telefony do gmin
  Wczoraj odbyła się kolejna wideokonferencja samorządowców z terenu powiatu bocheńskiego. W wyniku wspólnej decyzji udostępniono numery, gdzie można uzyskać pomoc i informacje związane z pandemią koronawirusa.
  Więcej
 • Do bocheńskiego szpitala płynie pomoc! Bardzo za nią dziękujemy!

  Dodano: 31.03.2020 10:00 Do bocheńskiego szpitala płynie pomoc! Bardzo za nią dziękujemy!
  Środki do dezynfekcji, ale także ochrony osobistej: m.in. kombinezony, gogle, rękawiczki trafiają codziennie do bocheńskiego szpitala. Dwa dni temu placówka wzbogaciła się o dozowniki na detergenty, które podarował szpitalowi bocheński producent. Jedna z firm zaoferowała darmowe ozonowanie pojazdów służby zdrowia.
  Więcej