kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
 • Wiśnicki Plastyk zaprasza do udziału w konkursie

  Dodano: 20.01.2021 08:00
  Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu zaprasza uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z całej Polski do wzięcia udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Świat wokół mnie".
  Więcej
 • Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bochni do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych

  Dodano: 18.01.2021 14:00
  W związku z intensywnymi opadami śniegu przypominam właścicielom i zarządcom obiektów budowlanych o obowiązku zapewnienia bezpiecznego użytkowania obiektu w razie wystąpienia intensywnych opadów atmosferycznych. Ponadto właściciel i zarządca obiektu budowlanego powinien utrzymywać i użytkować obiekt budowlany w należytym stanie technicznym i estetycznym oraz nie dopuszczać do nadmiernego pogorszenia jego właściwości użytkowej i sprawności technicznej.
  Więcej
 • Zabytek Zadbany 2021 – Konkursu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

  Dodano: 18.01.2021 12:00
  Rusza kolejna edycja konkursu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zabytek Zadbany”. Konkurs może poszczycić się wieloletnią tradycją. Po raz pierwszy został zorganizowany w 1975 roku. Procedurę konkursową prowadzi Narodowy Instytut Dziedzictwa.
  Więcej
 • ŚDS poszukuje psychologa

  Dodano: 18.01.2021 10:00
  Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Bochni ul. Karolina 14F ogłasza nabór na wolne stanowisko - psycholog
  Więcej
 • Od dziś rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19

  Dodano: 15.01.2021 09:00
  Od dziś na szczepienia przeciw covid dla osób powyżej 80 roku życia. Każda pełnoletnia osoba może wypełnić, również od dziś formularz zgłoszeniowy, który w odpowiednim momencie wygeneruje e-skierowanie na szczepienie. Za tydzień rusza rejestracja dla osób powyżej 70 roku życia, a od 25 stycznia szczepienia tych osób.
  Więcej