kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
 • Realizacja inwestycji w Nieszkowicach Małych i Stradomce niezagrożona

  Dodano: 20.09.2019 14:00 Realizacja inwestycji w Nieszkowicach Małych i Stradomce niezagrożona
  Sprawa dofinansowania do budowy chodnika i remontu drogi powiatowej biegnącej przez Nieszkowice Małe i Stradomkę, na którą powiat pozyskał ponad 2 miliony złotych dofinansowania rządowego, trafi ponownie pod obrady Rady Gminy w Bochni. Tak wynika z ustaleń poczynionych podczas dzisiejszego spotkania w Starostwie Powiatowym w Bochni.
  Więcej
 • Mutyzm wybiórczy - kiedy milczenie nie jest złotem

  Dodano: 20.09.2019 10:00 Mutyzm wybiórczy - kiedy milczenie nie jest złotem
  Dnia 04.10.2019 roku w Bochni, odbędzie się Ogólnopolska Konferencja pt. „Mutyzm wybiórczy - kiedy milczenie nie jest złotem” pod patronatem honorowym Starosty Bocheńskiego Adama Korty oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej im. Stefana Szumana w Bochni. Konferencja organizowana jest przez Fundację Mutyzm Wybiórczy Reaktywacja i poświęcona zostanie tematyce mutyzmu wybiórczego.
  Więcej
 • Poradnia zaprasza na szkolenia

  Dodano: 20.09.2019 09:00 Poradnia zaprasza na szkolenia
  Za nami już rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna im. S. Szumana w Bochni zaprasza do udziału w warsztatach grupowych, szkoleniach. Skierowane są one zarówno do dzieci i rodziców, jak i do nauczycieli szkół z powiatu bocheńskiego.
  Więcej
 • Turystyczne Skarby Małopolski

  Dodano: 19.09.2019 10:00 Turystyczne Skarby Małopolski
  Komisja konkursowa zweryfikowała wszystkie zgłoszone kandydatury i już od dziś można głosować na swoich faworytów w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski! Głosowanie online zajmie Wam tylko chwilę, a pozwoli wyłonić prawdziwe, turystyczne skarby Małopolski!
  Więcej
 • I Liceum z Bochni na „Galicyjskich drogach do niepodległości Ukrainy i Polski”

  Dodano: 19.09.2019 09:00 I Liceum z Bochni na „Galicyjskich drogach do niepodległości Ukrainy i Polski”
  Piętnastu uczniów Liceum Lingwistycznego we Lwowie i piętnastu z I Liceum w Bochni wzięło udział w drugiej odsłonie projektu poświęconego znaczeniu Galicji dla uzyskania niepodległości przez te dwa państwa.
  Więcej