kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
 • Przygotowania do nowej Strategii Rozwoju Powiatu Bocheńskiego!

  Dodano: 08.07.2020 13:00 Przygotowania do nowej Strategii Rozwoju Powiatu Bocheńskiego!
  W związku z trwającymi pracami nad Strategią Rozwoju Powiatu Bocheńskiego na lata 2021–2030 samorząd powiatowy zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety. Chcielibyśmy poznać opinie na temat najważniejszych kierunków działań samorządu powiatowego. Zależy nam na opinii mieszkańców naszego powiatu, w tym radnych, sołtysów czy członków organizacji pozarządowych.
  Więcej
 • W Jodłówce powstanie rondo

  Dodano: 08.07.2020 11:00 W Jodłówce powstanie rondo
  Starosta Bocheński Adam Korta oraz Starosta Brzeski Andrzej Potępa podpisali porozumienie w sprawie współfinansowania opracowania dokumentacji projektowej na budowę ronda na granicy obu powiatów w Jodłówce i Jasieniu.
  Więcej
 • Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w trybie bezprzetargowym

  Dodano: 07.07.2020 16:00 Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w trybie bezprzetargowym
  Starosta Bocheński zgodnie z art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t. jedn. Dz. U. z 2020 r. poz. 65 z późn. zm.) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Skarbu Państwa w odniesieniu do której przeznaczono do zbycia prawo użytkowania wieczystego w drodze bezprzetargowej na rzecz właściciela nieruchomości przyległej.
  Więcej
 • Starosta i Burmistrz podpisali list intencyjny w sprawie zjazdu z obwodnicy

  Dodano: 07.07.2020 15:00 Starosta i Burmistrz podpisali list intencyjny w sprawie zjazdu z obwodnicy
  Starosta Bocheński Adam Korta wraz z Burmistrzem Miasta Bochnia Stefanem Kolawińskim podpisali list intencyjny dotyczący połączenia drogi powiatowej w rejonie ulicy Brzeźnickiej z drogą krajową nr 94. W spotkaniu uczestniczył też Marek Rudnik Członek Zarządu Powiatu w Bochni.
  Więcej
 • Nowy dyrektor DPS

  Dodano: 07.07.2020 08:00 Nowy dyrektor DPS
  Sebastian Lewandowski został pełniącym obowiązki dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Bochni. Decyzja w tej sprawie zapadła wczoraj podczas posiedzenia zarządu powiatu w bochni. Funkcję swoja pełni od 6 lipca do czasu wyłonienia nowego dyrektora w konkursie.
  Więcej