Kontakt Mapa strony Wersja graficzna Wersja tekstowa Wersja z wysokim kontrastem Wersje językowe: pl en de
Piątek, 05 czerwca 2020. Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera.
Miasto Bochnia Gmina Bochnia Drwinia Lipnica Murowana Łapanów Rzezawa Nowy Wiśnicz Trzciana Żegocina

Aktualności

 • Komunikat

  Dodano: 04.06.2020 Komunikat
  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bochni prosi o kontakt wszystkie osoby, które w dniu 31 maja 2020r. o godz. 9.00 i 11.00 uczestniczyły we Mszy św. w miejscowości Królówka i przyjmowały komunię świętą lub uczestniczyły w spowiedzi.
  Więcej
 • Spotkanie dla NGO

  Dodano: 04.06.2020 Spotkanie dla NGO
  Mając świadomość, że w dobie koronawirusa kontakt organizacji pozarządowych z przedstawicielami samorządu jest mocno utrudniony, a realizacja zadań publicznych w czasie ograniczeń rodzi wiele pytań i wątpliwości ze strony NGO, Starostwo Powiatowe w Bochni i krakowska Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych proponują przeprowadzenie spotkania online dla organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Bocheńskiego.
  Więcej
 • Dla rolników: w ARiMR od kilkunastu tysięcy do nawet miliona złotych

  Dodano: 03.06.2020 Dla rolników: w ARiMR od kilkunastu tysięcy do nawet miliona złotych
  Dla rolników młodszych i starszych, z większymi i mniejszymi gospodarstwami, na inwestycje w rozwój lub podniesienie po klęskach i zabezpieczenie przed kolejnymi, na nawadnianie i zalesianie, dla tych, co indywidualnie i tych co wolą grupą - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oferuje teraz różnorakie możliwości skorzystania z rolniczych funduszy.
  Więcej
 • Drugi przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości, położonej w miejscowości Siedlec

  Dodano: 03.06.2020 Drugi przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości, położonej w miejscowości Siedlec
  Zarząd Powiatu w Bochni ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości, położonej w miejscowości Siedlec gm. Bochnia, obejmującej część działki o numerze 256/43 o powierzchni 0,1559 ha wraz ze znajdującym się na niej budynkiem byłej paczkowalni o powierzchni 332 m2 - na okres do 10 lat z przeznaczeniem na działalność gospodarczą. Nieruchomość stanowi własność Powiatu Bocheńskiego i objęta jest księgą wieczystą nr TR1O/00068019/2 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Bochni.
  Więcej
zobacz wszystkie aktualności