Kontakt Mapa strony Wersja graficzna Wersja tekstowa Wersja z wysokim kontrastem Wersje językowe: pl en de
środa, 29 stycznia 2020. Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei.
Miasto Bochnia Gmina Bochnia Drwinia Lipnica Murowana Łapanów Rzezawa Nowy Wiśnicz Trzciana Żegocina

Aktualności

 • Jubileusz Senior Wigor

  Dodano: 28.01.2020 Jubileusz Senior Wigor
  W piątek odbyło się spotkanie seniorów z DDP „Senior – WIGOR”w Bochni. Gospodarze tego dnia świętowali 4 rocznicę istnienia placówki. W spotkaniu uczestniczył Ryszard Drożdzak Wicestarosta oraz Elżbieta Paczyńska ,dyrektor PCPR. Jubileusz uświetnił koncert młodzieży ze Szkoły Muzycznej w Domosławicach.
  Więcej
 • Wojewoda Małopolski wydał zgodę na odstrzał dzików

  Dodano: 27.01.2020 Wojewoda Małopolski wydał zgodę na odstrzał dzików
  Wojewoda Małopolski wydał rozporządzenie w sprawie zarządzenia odstrzału sanitarnego dzików na obszarze zagrożenia wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń. W obwodach łowieckich zlokalizowanych na terenie powiatu bocheńskiego, łącznie odstrzelonych zostanie 25 szt.
  Więcej
 • VII Festiwal Zawodów w Budowlance już za nami...

  Dodano: 27.01.2020 VII Festiwal Zawodów w Budowlance już za nami...
  Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni po raz kolejny zaprosili uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, ich wychowawców, nauczycieli, doradców zawodowych do udziału w warsztatach i pokazach podczas VII Festiwalu Zawodów - Nowe Horyzonty Edukacji Zawodowej. Festiwal jest imprezą cykliczną, organizowaną przez szkolę każdego roku w styczniu. W Festiwalu, wzięło udział ok. 420 uczniów, a patronat nad wydarzeniem objął Starosta Bocheński Adam Korta, którego na Festiwalu reprezentował Ryszard Drożdżak – Wicestarosta.
  Więcej
 • Ruszyła czwarta edycja konkursu Floriany 2020

  Dodano: 23.01.2020 Ruszyła czwarta edycja konkursu Floriany 2020
  Strażacy OSP to nie tylko dzielni ochotnicy, którzy gaszą pożary i ratują poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. To także społeczni liderzy swoich miejscowości, pełni pomysłów i chęci poprawiania jakości życia w ich małych ojczyznach. Budują boiska w swoich wsiach, upiększają przestrzeń publiczną, organizują zajęcia integracyjne, dbają o ciągłość tradycji, krzewią kulturę i edukują. Różnorodność i pomysłowość prospołecznych projektów realizowanych przez OSP dla mieszkańców wsi, gmin i miast jest ogromna. Aby docenić i promować ten rodzaj aktywności strażaków Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP organizuje Ogólnopolski Konkurs na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z Udziałem OSP i Samorządów FLORIANY. Ruszyła jego IV edycja.
  Więcej
zobacz wszystkie aktualności

Kalendarium

PNWTŚRCZPTSOND
   1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Dodaj wydarzenie Zobacz wszystkie wydarzenia