kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Aktualności

 • „V Noc z Logistyką” w CKZiU w Łapanowie

  Dodano: 26.06.2017 „V Noc z Logistyką” w CKZiU w Łapanowie
  W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie odbyła się już „V Noc z Logistyką”. Wieczór rozpoczął się od grilla, a upieczone kiełbaski ściągnęły do biwakowania nie tylko młodzież należącą do Szkolnego Klubu Logistyki. Następnie uczestnicy przenieśli się do pracowni logistyczno-spedycyjnej gdzie do białego rana, rozwiązywano ciekawe zadania logistyczne i oglądano filmy. Młodzi logistycy bardzo zmęczeni, ale zadowoleni udali się nad ranem do swoich domów.
  Więcej
 • III Charytatywny Bieg o Pierścień św. Kingi w Bochni

  Dodano: 25.06.2017 III Charytatywny Bieg o Pierścień św. Kingi w Bochni
  Zapraszamy 1 lipca br. nie tylko tych dla których bieganie jest ważne, ale również tych którym na sercu leży pomoc drugiemu człowiekowi.
  Więcej
 • Zakończenie Roku Szkolnego

  Dodano: 23.06.2017 Zakończenie Roku Szkolnego
  W piątkowe przedpołudnie 23 czerwca w szkołach na terenie całej Polski zakończył się rok szkolny 2016/2017. Podniosły charakter miały uroczystości w szkołach ponadgimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego z udziałem przedstawicieli władz samorządu powiatowego.
  Więcej
 • Sesja absolutoryjna

  Dodano: 23.06.2017 Sesja absolutoryjna
  Starosta bocheński Ludwik Węgrzyn uzyskał absolutorium za prawidłowe zrealizowanie budżetu powiatu w roku 2016.Podczas wczorajszej sesji rady powiatu ilością głosów dziewiętnaście za, przy dwóch wstrzymujących przegłosowano udzielenie absolutorium. Głosowanie poprzedziło wystąpienie starosty w którym prezentował informacje związane z wykonaniem budżetu.
  Więcej
zobacz wszystkie aktualności

Archiwum

więcej