SCHETYNÓWKA : Przebudowa ciągu dróg powiatowych Poręba Spytkowska- Bochnia

Dzięki realizacji przez powiat rządowego programu łącznie wybudowano ponad 6km chodników, na ul. Brzeskiej wyremontowano również 0,5 km chodnika wraz ze ściekiem przykrawężnikowym oraz wyremontowano studzienki odwadniające,  prawie 9 km nawierzchni, wymalowano przejścia dla pieszych, zamontowano bariery ochronne, wyczyszczono rowy na odcinku 3 km oraz wyremontowano zatokę autobusową.  W ramach tej inwestycji zmodernizowane zostały także skrzyżowania na ulicach Floris i Kościuszki oraz skrzyżowanie przy ulicach Brzeskiej i Krzeczowskiej. Przebudowa ta kosztowała ponad 800 tys. złotych.

Wartość całej inwestycji, która obejmuje drogi powiatowe: Poręba Spytkowska - Bochnia na odcinku Bochnia - Brzeźnica, Rzezawa – Brzeźnica na odcinku Brzeźnica - Rzezawa, Krzeczów - Grądy na odcinku Rzezawa - Krzeczów, Bochnia - Niedzieliska na odcinku Krzeczów - Bochnia, to ponad 4,6 mln złotych.